VITIS odnawia obraz całego zakresu.

zakładów na projektowanie bardziej innowacyjnych stosownie do potrzeb zawodowych i konsumentów prąd.

Barcelona, listopada 2011 – DENTAID, wiodący laboratorium w higieny zębów w ogólnie dostępnych aptekach, właśnie rozpoczęła nowy obraz pełnego zakresu produktów VITIS, wyjaśnienie produktów i ich korzyści proporcjonalne do potrzeb konsumentów.

Ta zmiana ma na celu ułatwienie Rada farmaceutycznych, jak również identyfikację i zaznaczenia po prawej stronie przez konsumenta.

Przeprojektowanie powoduje wyraźniejsze kategorii produktów 3 VITIS, zawierające kod koloru dla każdego z nich:

– codzienne kompleksowej opieki: produktów dla zdrowego pryszczycy (niebieska kropkowana) zakończenie higieny

– dodatkowych taty: produkty dla najbardziej wymagających od ujścia zdrową (szara kropkowany)

– określonych sytuacjach: produkty, które odpowiadać szczególnym potrzebom jako poufne gumy, przewoźnicy Ortodoncja (szary kropkowany)

Ponadto automatyzujący jest również krok naprzód na poziomie społecznej jako przebudowy Makarony i Płukanie ust dołącza Język Braille’a, zakład które całą mocą zobowiązania DENTAID znajdować się bliżej konsumentów i wprowadzanie produktów do całej populacji, znaczenie dobrej prewencji w higieny zębów.

VITIS rodzina są zaprojektowane zapewnienie spersonalizowany i efektywne reagowanie na potrzeby wszystkich klientów z szeroką gamą szczoteczki do zębów, płukanie ust, makaron dentífricas tapes i opracowanych specjalnie w celu dostosowania lepiej dentystyczne jedwab dostosowuje się do każdego podniebienia i co potrzeba.

Liderem w Hiszpanii z międzynarodowym powołanie

Założona w 1980 roku, Dentaid urosła do stają się wiodącym pionierem w badania jamy ustnej, mogą zapewnić najlepszą najnowocześniejsze rozwiązania bSpecjaliści branży IT i pacjentów. Wśród produktów sprzedaje się marki prestiż i Vitis ®, Perio – pomoc ® Desensin ® Interprox ®, halit ®, Xeros Dentaid ®, Waterpik ® i Fittydent ®.

Swoją strategię handlową opiera się na mocnym postanowieniem badań i stały rozwój nowych produktów o wysokiej jakości. Zakład, który doprowadził przedsiębiorstwu stają się firmą z obecnością w ponad 40 krajach.

Dentaid ma był pionierem korzystania z narzędzi Web 2.0, obecną w dużych sieciach społecznych.(http://twitter.com/#!/dentaid, blogsaludbucal).